„La multe provocări mă puteam aștepta astăzi, dar la deconectarea luminii în emisie directă nu.
Exact la început de dezbateri electorale, în timp ce prezentam singura candidată din studiou, pe Natalia Morari, a fost deconectată lumina. Nu ni s-a mai întâmplat niciodată.
Nu cunosc motivele, dar știu sigur că singura beneficiară a acestei provocări este Natalia.
Am chemat poliția să investigheze cazul. Vom insista să se facă o anchetă, iar cine se face vinovat să fie sancționat.
Ne cerem scuze de la telespectatori pentru această provocare la care am fost expuși”, a scris Mariana Rață, transmite Ultimelestiri.md cu referire la unimedia.info.
Scandal la TV8, după ce dezbaterile la care trebuia să participe Natalia Morari au fost perturbate din „motive tehnice”.
![]()

Un comentariu
Pingback: Morari nu renunță și diseară revine la dezbaterile TV8: Aprindeți lumina - Ultimele ştiri din Moldova