Potrivit Ministerului Afacerilor Interne, în cadrul vizitei, foștii angajați ai MAI au fost aprovizionați cu produse alimentare și de uz casnic, transmite Ultimelestiri.md.
În acest sens, șeful MAI, Adrian Efros le-a mulțumit celor doi veterani pentru munca depusă în numele țării și i-a asigurat de sprijinul său.
„Vă doresc sănătate și putere. Ne bucurăm că putem ajuta și cu siguranță o vom face ori de câte ori va fi nevoie”, a spus Efros.
![]()
![]()
