În centrul orașului au fost aduse fragmentele bradului care urmează a fi montat. Imaginile au fost postate pe rețelele de socializare, iar internauții nu au întârziat să comenteze, transmite Ultimelestiri.md cu referire la tvn.md.
Pe 22 decembrie va fi inaugurat bradul din centrul municipiului.
Și în acest an, copiii din familiile social vulnerabile vor putea beneficia de bilete gratuite la caruselul care va fi instalat în centrul orașului.
Bălțenii se vor putea bucura de Iarmarocul din centrul orașului până pe data de 15 ianuarie 2024.

Un comentariu
Pingback: Bradul din centrul municipiului Bălți va fi demontat: Ultima zi când mai puteți admira - Ultimele ştiri din Moldova