Despre acest lucru artista a povestit în cadrul emisiunii „Iubește Viața”, transmite Ultimelestiri.md cu referire la tv8.md.
În prezent, Aura mărturisește că nu vrea să se gândească la acest lucru și se concentrează pe ideea că fetele doar învață în Olanda. Mai mult de atât, interpreta a spus că fetele nu au venit cu o mărturisire la ea, că ar vrea să rămână definitiv peste hotare.
„Exact m-ai atins la locul care mă doare. Nu vreau să cred nimic. Eu la capitolul acesta nici nu mă gândesc, se vor întoarce sau nu. Ele acum învață, ele nu mi-au spus despre faptul vin sau nu vin, fiindcă e prea devreme, abia primul an, mai urmează câțiva ani. Eu cred că atunci ele vor ști exact rămân sau se întorc. Dacă mă întrebi pe mine eu mi-aș dori să se întoarcă, evident. Nu doar că sunt egoistă. Eu mi-aș dori ca copiii să fie aproape”, spune Aura.
Citește mai departe pe tv8.md.
