Astfel, Primăria anunță că va ridica imaginile de pe camerele de supraveghere din zonă și va solicita Poliției să identifice făptașii și să-i tragă la răspundere, transmite Ultimelestiri.md.
„Anterior, municipalitatea a expediat un demers în adresa poliției cu solicitarea de a fi intensificate patrulările în parcurile din capitală”, notează Primăria.
![]()
![]()
![]()
