Artistul a relatat și despre perioada studiilor și modul în care acestea l-au ajutat în parcursul său profesional. Mai mult decât atât, a declarat că în prezent lucrează la o agenție de marketing, transmite Ultimelestiri.md cu referire la unimedia.info.
Despre spectacolul său solo „IUBIM după 30?!”, care va avea loc pe 14 februarie, de Ziua Îndrăgostiților, Marin Madan a dezvăluit ce surprize îi așteaptă pe participanți, dar și detalii despre atmosfera evenimentului: cum se vede iubirea la 20 și la 30 de ani, experiențe de viață, relații din trecut și lecțiile învățate. „Va fi ceva gustos, frumos și potrivit!”, promite artistul.
Totodată, artistul a povestit cum a luat naștere piesa sa „A mai rămas un pic” și cum a selectat evenimentele abordate, precum divorțul lui Cristian Cebotari de Katy Black, dosarul lui Vladimir Plahotniuc sau scumpirea macroului. În acest context, Marin Madan a vorbit și despre proiectele pe care le planifică pentru anul 2026.
Discuția a atins și viața personală a comediantului – noua relație, de cât timp sunt împreună și cum percepe partenera sa umorul acestuia.
Află din interviul de mai jos care este cel mai mare regret al său, cât de „profitabil” este domeniul stand-upului, ce alte hobby-uri mai are, ce spune despre relațiile toxice și care a fost cea mai mare sumă primită în cadrul unui proiect.
