Aceștia au publicat un filmuleț pe o rețea de socializare în care deplâng decesul tânărului, transmite Ultimelestiri.md cu referire la unimedia.info.
„Ți-ai lăsat soția și copilul singuri. Dumnezeu să te odihnească în pace. Nu-mi vine să cred”, se arată în postare.
„Condoleanțe familiei, Dumnezeu să-l odihnească în pace. Nu-mi vine să cred”, „Dumnezeu să te odihnească, dragul meu verișor”, au scris în comentarii apropiații tânărului decedat.
![]()
![]()
![]()
Ultimelestiri.md amintește că polițiștii Capitalei documentează circumstanțele unui accident rutier produs pe data de 2 iulie și soldat cu decesul unui tânăr.
Foto/video: Unimedia.info
